725 99 60 02 info@taxihurta.eu

Datum

Čvc 07 - 10 2022
Expired!

MASTER OF ROCK 2022

7. – 10. 7. 2022, areál likérky R. Jelínek, VIZOVICE

MASTERS OF ROCK je zpět! Po 2letém covidovém odkladu, se letos v létě všichni sejdeme v důvěrně známém prostředí likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH a oslavíme návrat rocku a metalu k životu. A bude to pořádná oslava! Headliner festivalu, legendární JUDAS PRIEST zde oslaví své 50. výročí velkou a slavností megashow! Oslav se zúčastní:
Svoji účast už přislíbili tyto kapely:

JUDAS PRIEST, NIGHTWISH, SEPULTURA, HEAVEN SHALL BURN, LACUNA COIL, THE DEAD DAISIES, TESTAMENT, ACE FREHLEY, LORDI, BEAST IN BLACK, ALESTORM, AMORPHIS, GOTTHARD, KATAKLYSM, ORDEN OGAN, DEATH ANGEL, PINK CREAM 69, VISIONS OF ATLANTIS s Bohemian Symphonic Orchestra Prague, CIVIL WAR, BEYOND THE BLACK, BLUES PILLS, SHAKRA, NERVOSA, HIGH ON FIRE, NOTHGARD, TROLLFEST, LONG DISTANCE CALLING, NEONFLY, MISTER MISERY, SPOIL ENGINE, SHIRAZ LANE, BLACK SONIC PEARLS, BLACKDRAFT, EXTROVERT, ARAKAIN, FLERET, SEBASTIEN, GATE CRASHER a FORREST JUMP.

Změna programu vyhrazena!

Vstupenky jsou stále ještě v prodeji, objednávejte a těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix, Festicket nebo GoOut!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *